Trwa ładowanie strony

Tynki dekoracyjne

Pracami remontowymi zajmujemy się od lat. Wiemy, że najważniejszy jest efekt końcowy. Trendy wnętrzarskie zmieniają się z każdym sezonem, a my jako firma zajmująca się remontami musimy się do nich dostosować. Coraz więcej osób chce, by ich wnętrze było niepowtarzalne i zachwycające. Zwykła jednolita ściana pomalowana farbą staje się już passe. Od dobrych kilku lat wielką popularnością cieszą się tynki dekoracyjne, które można zastosować zarówno na zewnątrz jak i w środku domu.

Istnieje wiele kolorów i rodzajów tynków dekoracyjnych, spośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ich wielką zaletą jest efektowny wygląd, który pozwala na piękne wykończenie każdego wnętrza. Można zastosować także różne metody nakładania tynku, dzięki którym uzyskamy różnorodny efekt. Wykonujemy je ze specjalnych mas akrylowych. Gotowy tynk może mieć różnorodną fakturę. Wewnątrz pomieszczeń stosuje się nieco inne rodzaje struktur niż na zewnątrz.

Za nakładanie tynku dekoracyjnego lepiej nie brać się samodzielnie. To zadanie dla specjalisty, ponieważ jest ono nie tylko dość trudne, ale także czasochłonne. W naszej firmie pracują osoby, które zajmują się tym od lat. Dzięki temu możemy uzyskać naprawdę każdy efekt i fakturę – zgodnie z zażyczeniami naszych klientów.

To, jaki efekt uzyskamy, zależy od rodzaju tynku i jego wykończenia. Możemy otrzymać ścianę, której powierzchnia przypomina szlachetny kamień lub delikatną fakturę o jednolitym kolorze. Istnieją tynki błyszczące i matowe. Wybór w tej kwestii jest naprawdę duży. Dlatego przed wykonaniem tynku dekoracyjnego konsultujemy się z naszymi klientami, pytając o to, jaki efekt chcieliby uzyskać. Oczywiście służymy także radą i pomocą w wyborze najlepszego rodzaju tynku do konkretnego wnętrza.

Tynk dekoracyjny może całkowicie odmienić z pozoru nudną ścianę. Nasi specjaliści zadbają o to, aby tak się stało. Jeśli chcą Państwo uzyskać piękny efekt w swoim mieszkaniu, prosimy o kontakt. O resztę zadba nasza ekipa, która zawsze jest doskonale przygotowana.